כך תנצלו את החופשה הזוגית כדי להתקרב ולהתאהב מחדש - VISTA

ויסטה 3

כך תנצלו את החופשה הזוגית כדי להתקרב ולהתאהב מחדש

סוף סוף אתם יוצאים לחופש יחד, אחרי שכבר שנים לא הייתה לכם חופשה רומנטית אמיתית?

אם אתם חשים, שהרומנטיקה נשחקה, שהלהבה נכבתה ושמפלס התשוקה לא סימני התרוממות, קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם להפיק את המרב מהחופשה, כך שתוכלו לחזור הביתה אוהבים ומרוצים.

בלו יחד בספא

שלבו בחופשה בילוי בספא. הטבילה המשותפת בג'קוזי, העיסוי הזוגי, הישיבה בסאונה רותחת- כל החוויות הללו, שיש בהן משהו חושני וסקסי, יאפשרו לכם לא רק להגדיל את מניין החוויות המשותפות שכבר הרבה זמן לא הצליח לגדול, אלא גם להתקרב וליהנות מאינטימיות, שכמותה לא הייתה לכם הרבה זמן.

שתפו אחד את השני בסודות כמוסים

המשחק "דברים שרציתי להגיד לך, ואף פעם לא העזתי לומר" הוא דרך נפלאה להעצים את הביחד שלכם ולחוש שאתם שותפי גורל. כל אחד מאתנו שומר לעצמו סוד קטן או סיפור שהוא תמיד חש נבוך לחשוף בפני בן או בת הזוג. מצאו זמן מתאים, לפני השינה או על הבוקר, כדי לשתף האחד את השני בסיפורים האישיים שהיו עד כה נחלתכם בלבד. החשיפה הזו תקרב ביניכם ותגרום לכם לחוש שותפים אמיתיים לחיים.

צפו יחד בשקיעה

צפייה בשקיעה היא רגע מופלא, והוא הופך עוצמתי עוד יותר כאשר חולקים יחד את הרגע הזה.
נסו להמעיט במילים, להשקיט את המחשבות ורק להתבונן בשקיעה תוך שאתם מחזיקים ידיים.
זה נשמע קצת כמו קלישאה או קיטש אמריקאי, אבל תאמינו לנו שזה עובד.

התחבקו

תינוקות זקוקים לחיבוק של אמא, ואנחנו המבוגרים זקוקים לא פחות מכך לחיבוק אוהב.
חיבוק משרה ביטחון ותחושת רגוע, הוא מרחיב את הלב ומציף אותנו באהבה. חבקו אחד את השני תוך ניסיון לנתק את כל הרעש שיש במוח כתוצאה ממחשבות על טרדות היומיום ופשוט התמסרו טוטאלית האחד לשני. חיבוק אמיתי שכזה יזכיר לכם כמה אתם אוהבים זה את הזה, ואולי אף יסייע להעלות רגשות עמוקים שחבויים בכם, שמעולם לא קיבלו ביטוי.