כל הסיבות לרדת לחופשה באילת - VISTA

ויסטה אילת - ערב אילתי משגע

כל הסיבות לרדת לחופשה באילת

מועד החופשה השנתית מתקרב, ואתם עדיין מתלבטים לאן לנסוע? אם החלטתם להישאר בגבולות המדינה, קבלו את כל הסיבות להדרים ולנסוע לחופשה דווקא באילת.

כי יש היצע עצום של חופים

החלק הכיפי ביותר בחופשה הוא לשרוץ על חוף הים. עם בירה ביד אחת, שש ביד השנייה ואבטיח קר על השולחן בצד- אפשר לבלות בחוף הים שעות ממושכות. אילת מציעה מגוון רב של חופים, שלכל אחד מהם הייחודיות שלו. חוף הזהב הרומנטי, חוף הדקל שמזכיר את הזולה והסוטול של סיני, חוף הפפאיה האקזוטי ועוד ועוד- ברגע שהאפשרויות הן רבות, תוכלו לבחור את החוף שהכי יתאים לצרכים שלכם.

כי לא צריך לשלם מע"מ

חוק אזור הסחר החופשי באילת קובע, שמכירת טובין ומתן שירותים באזור העיר אילת יהיו פטורים ממע"מ.
המשמעות היא, כי בענפי שוק רבים המחירים באילת זולים יותר מהמחירים בחלקיה הנוספים של הארץ, ואם אתם רוצים חופשה במחירים שפויים, כזו שלא תצטרכו לחזור ממנה עם מינוס קשה בחשבון העובר ושב, אילת היא בהחלט אופציה טובה.

כי הנוף המדברי הוא עוצר נשימה

אילת היא חלון לנוף הררי מדברי בראשיתי וקסום. הרי אילת שונים במבנה הגיאוגרפי שלהם מיתר הרי הנגב וחופשה באילת היא הזדמנות נפלאה להיזכר ביופיים, וליהנות מהשקט המדברי, שאם מביטים בו לרגע ומתנתקים מאינספור מחשבות המתרוצצות בראש, אפשר לחוות חוויה רוחנית נפלאה.

כי האוירה היא קוסמופוליטית

חופשה באילת היא גם הזדמנות לצאת מהבועה היומיומית, לראות פרצופים חדשים, לשמוע שפות נוספות ולספוג אווירה קוסמופוליטית. אילת מושכת אליה קרוב ל-3 מיליון תיירים בשנה, חלק ניכר מהם תיירים זרים ממדינות שונות ברחבי העולם. אם אתם רגילים בימים כתיקונם לשמוע רק עברית, ולהיתקל רק באנשים שדומים לכם- זוהי דרך נהדרת לצאת מהבועה, לפתוח את הראש ולהפוך לאזרחים קצת יותר גלובאליים.