מלונות בוטיק - הטרנד החדש בענף האירוח והתיירות - VISTA

115

מלונות בוטיק – הטרנד החדש בענף האירוח והתיירות

בעשור האחרון הופכים מלונות הבוטיק לבחירה מועדפת על עוד ועוד ישראליים, המחפשים חופשה שקטה ומיוחדת, במלון המציע חווית אירוח שונה מזו שמספקים מלונות הרשתות הגדולים.
כל מה שרציתם לדעת על אופנה חדשה בתחום התיירות והאירוח לפניכם.

מהו מלון בוטיק?

שם התואר "בוטיק" נוכס לאוצר המילים הישראלי מהשפה הצרפתית. "בוטיק", בצרפתית, היא מילה שפירושה חנות מציאות המציעה פריטים ייחודיים, בעיקר בתחום האופנה, שיש להם סטייל ושיק עם טוויסט מיוחד שקשה למצוא בפריטים התעשייתיים. מאז, הושאל המונח גם לתחומים אחרים, כמו ענף המלונאות, כאשר המונח "מלון בוטיק" נועד לציין מלון שהוא ביתי, שיש בו ייחודיות ושמציע חוויה לא קונבנציונאלית.

על אף שאין בחוק תקן ברור להגדרתו של מלון כמלון בוטיקי, מלונות יכולים להיקרא כך כאשר הם עומדים באחד (או יותר) מהקריטריונים שלהלן: 1) מלונות המספקים אירוח ברמה גבוהה, אלגנטי ויוקרתי לקהל יעד בעל הון. 2) מלונות הבנויים על קונספט ספציפי השזור בעיצוב שלהם, בתוכנית הפעילויות של המלון ובאופי החדרים. 3) מלונות שאינם שייכים לרשת גדולה, שהמיקום שלהם יחסית מבודד ואינו נמצא בכרך סואן או במרכז העיר, ועל כן הם פחות המוניים ומאפשרים לאורחיהם ליהנות משקט ממשי, וליצור לעצמם בועה משלהם, שאינה עטופה בצעקות של ילדים, מוזיקה של צוות הווי ובידור ורעש במסדרונות.
4) מלונות קטנים ואינטימיים, עם מספר מועט של חדרים, בהם ניתן יחס אישי מאוד לכל אורח, הבא לידי ביטוי בכך שצוות המלון מאוד מוכוון ללקוח אף מכיר כל אורח בשמו.

 

מלון ויסטה הוא מלון בוטיקי אינטימי, המציע אירוח שיספק לכם את מלוא הפרטיות ואת השקט הדרוש למען חופשה רגועה, רחוקה מהמולת בני אדם ומלאת אהבה. אם לא מתאים לכם לבלות את החופשה בבית מלון המוני ורועש, מלון ויסטה הוא הפתרון האידיאלי עבורכם.