שלוש פעילויות ספורט כיפיות שיקפיצו אתכם במהלך החופשה - VISTA

ויסטה 1

שלוש פעילויות ספורט כיפיות שיקפיצו אתכם במהלך החופשה

אם אתם מחפשים חופשה שהיא קצת יותר מבטן גב על שפת הבריכה או על חוף הים, ושתספק לכם הזדמנויות קצת לחלץ שרירים ולהזיז את הגוף, קבלו רשימה של 3 רעיונות לפעילויות ספורטיביות, המציעות כיף והנאה צרופה.

חדר כושר

אין צורך להכביר במילים על היתרונות של ספורט לבריאות הגוף. אבל מלבד העובדה שהוא תורם לחוסן הפיזי, אימון כושר גם מזרים את האדרנלין בדם ומשחרר טריפטופאן, שהוא חומר המוצא של הסרוטונין- מוליך עצבי האחראי למצב רוח טוב ותחושת הירגעות. אז רדו לחדר הכושר של המלון, הקדישו 45 דקות לטיפוח הגוף והרי לכם פעילות שתאפשר לכם לחזור לחדר עם חיוך על הפנים והרבה אנרגיה טובה.

ספורט ימי

אם אתם כבר בחוף הים, זהו טיימינג מעולה להכניס קצת אקשן לזמן הסתלבט שלכם ולחוות פעילות ספורט ימי שתכניס מימד אקטיבי ופרוע לחופשה שלכם ותאפשר לכם להשתחרר במלוא מובן המילה.
שייט בקטמרן, במפרשיות או בכלי לא ממונע אחר, השכרת אופנוע ים או ריחוף על הגלים בסירת אבוב או סירת בננה- בחרו את פעילות האקסטרים המתאימה לכם, שחררו את הפחד והתמסרו לחוויה בלי יותר מידי מחשבה.

קפיצה בטרמפולינה לילדים

אם אתם בחופשה עם הילדים, כדאי שאחת מהפעילויות הספורטיביות תתאים גם או במיוחד להם, כך שהם לא יחושו מקופחים, ולא פחות מכך, כדי שהם יידבקו גם הם ברוח הספורטיבית המשפחתית.
בנג'י טרמפולינה הוא מתקן המאפשר לילדים לקפוץ על טרמפולינה לגובה של שני מטרים, כאשר הם מאובטחים וקשורים בביטחה, והיא ללא ספק תהיה אחת מהחוויות המהנות והמדליקות ביותר שתוכלו לספק לילדים, שתגרום להם פשוט לצחוק עד הגג וליהנות מכל רגע. אגב, כיום השימוש בטרמפולינה לצרכים ספורטיבים ובריאותיים הולך וגובר, בזכות מגוון יתרונות שמציעה הקפיצה במתקן זה, כך שמדובר גם בחוויה בריאה מאוד עבור הילדים שלכם.